Назад

Головна
<<<15 - 28 з 542>>> Архів
21 Листопада 2019 року
Оголошення

Бобровицька міська рада повідомляє,
що 03 грудня  2019 року  об 11.00 годині, у адмінприміщенні  за адресою: м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46  відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради.

21 Листопада 2019 року
Подія

21 листопада проведено урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

У заходах взяли участь заступник міського голови Лариса Петько, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко, голова районної ради Володимир Ляховенко,  працівники структурних підрозділів міської ради, установ, організацій громади, громадськість міста та студенти Бобровицького коледжу економіки

21 Листопада 2019 року
Подія

30 - річчя підписання Конвенції ООН про права дитини та Дня спільних дій в інтересах дітей

     Кожна дитина з народження має свої права, а підростаючи, повинна мати більше можливостей брати участь у житті  суспільства, готуватися до самостійного життя, користуватися правами свободи думки і слова.
    11-20 листопада 2019 в навчальних закладах, які знаходяться на підвідомчій території

20 Листопада 2019 року
Подія

Шановні жителі громади

    21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день, який корінним чином перевернув свідомість українського народу та змінив хід української історії.  Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.
      Cьогодні ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції, демонструють усьому світу свою здатність захистити державу, зберегти життя мирних громадян.
      Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Міський голова                                               Тетяна Ковчежнюк

20 Листопада 2019 року
Подія

19 листопада 2019 року, під головуванням міського голови Тетяни Ковчежнюк,  відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради

   Члени виконкому прийняли ряд рішень, які стосувались соціально-економічного розвитку громади та вирішення побутових питань громадян. 

18 Листопада 2019 року
Герої не вмирають, вони вічно живуть...

Моругий Андрій Миколайович


Народився 17 листопада 1974 р. у с. Браниця Бобровицького району Чернігівської області.

Виконував обов'язки заступника командира 3-ї механізованої роти по роботі з особовим складом 1-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади.

15 Листопада 2019 року
Подія

Багатодітним сім’ям вручено подарунки

З метою покращення соціально-побутових умов багатодітних сімей, де виховується 5 і більше дітей, у рамках реалізації обласної Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року – 15 листопада 2019 року секретар Бобровицької міської ради Людмила Гринь, заступник голови Бобровицької районної державної

15 Листопада 2019 року
Привітання

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

    Щиро  вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
     Це свято об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова.
     В день вашого професійного свята бажаю усім міцного здоров’я, добра й злагоди у ваших сім’ях, здійснення задумів та мрій,. Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані.   Миру та благополуччя вам і вашим сім'ям!

 З повагою,
 Міський голова                                       Тетяна Ковчежнюк

15 Листопада 2019 року
Привітання

Шановні працівники сільського господарства! 

  Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.
   Вшанування хліборобської праці – це свято, що пройшло через віки, це шана тим, хто  щоденною, наполегливою працею  сприяє успішному розвитку сільськогосподарської галузі. 
   Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість  рідним, на благо розквіту нашої громади та піднесення добробуту всього українського народу.
    Хай обходять Вас невдачі, а Ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї.
    Бажаю  усім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі! 

З повагою,
Міський голова                                                     Тетяна Ковчежнюк

 

14 Листопада 2019 року
Подія

Відбулася нарада.

    14 листопада було проведено нараду з спеціалістами старостинських округів Бобровицької міської ради.  На порядку денному були питання  «Про організацію роботи з питань  місця реєстрації (зняття з реєстрації ) особи та основні помилки виявлені піл час перевірки питань реєстрації місця проживання громадян. По даних питаннях  інформував завідувач Бобровицької

13 Листопада 2019 року
Подія

13 листопада очільник Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко провів робочу зустріч з головами об’єднаних територіальних громад Чернігівщини. 

13 Листопада 2019 року
Оголошення

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності

 Бобровицької міської ради

Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати.

Назва об’єктів оцінки:

- частина адмінприміщення  загальною  площею 13,2 кв.м, розташована за адресою:17460 Чернігівська обл.,Бобровицький район ,село Піски, вул. Тичини,4а.

Балансоутримувач: Бобровицька міська рада.

Вимогами до претендентів для участі

13 Листопада 2019 року
Оголошення

ІНФОРМАЦІЯ 
 Бобровицької  міської ради про оголошення конкурсу 
з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою надання послуг з експертної грошової оцінки земельної ділянки

Найменування об’єкта оцінки: земельна ділянка.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Бобровиця, вул.Незалежності,44 «В».

Кадастровий номер : 7420610100:01:002:0063.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ціни продажу земельної ділянки комунальної власності.

Замовник та платник послуги по виконанню

12 Листопада 2019 року
Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

Про початок процедури реєстрації, розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації: громадські слухання з приводу розгляду та врахування пропозицій проекту містобудівної документації «детального плану території земельної ділянки, розташованої частково в межах, частково поза межами населеного пункту м. Бобровиця відповідно до схеми планування частини території району з урахуванням державних і регіональних інтересів щодо плану можливої

<<<15 - 28 з 542>>> Архів
 
  •  
Асоціація ОТГ