Назад

Головна
<<<15 - 28 з 443>>> Архів
16 Липня 2019 року
Оголошення

ГРАФІК
виїзного прийому громадян керівництвом Бобровицького відділення поліції Ніжинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області на липень – серпень 2019 року

Графік прийому

16 Липня 2019 року
Оголошення

ЗВІТ Т.В.О. НАЧАЛЬНИКА БОБРОВИЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ НІЖИНСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ГУНП В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПЕРЕД НАСЕЛЕННЯМ за ІІ квартал 2019 року

15 Липня 2019 року
Оголошення

Бобровицька міська рада повідомляє, що 26 липня 2019 року об  11 годині у адмінприміщенні (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46  відбудеться 21 сесія 7 скликання.  На сесію запрошуються: депутати обласної ради, в.о.старости, керівники установ, організацій.   

11 Липня 2019 року
Оголошення

Бобровицька міська рада повідомляє, що 23 липня 2019 року об 11.00 годині, у адмінприміщенні  за адресою: м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46  відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради.

11 Липня 2019 року
Подія

Вручення нагороди «Мати героїня»

    Серед почесних звань України, передбачених статтею 10 Закону України є звання «Мати – героїня».
    Цінністю та надзвичайною гордістю країни є багатодітні родини. Це сім’ї де дітям змалечку прищеплюють чесність, любов до праці, вчать берегти найкращі сімейні традиції. Ця нагорода є

11 Липня 2019 року
Інформація

Інформація
  про хід оздоровчої кампанії на території Бобровицької міської ради

З метою належного проведення літньої оздоровчої кампанії Бобровицькою міською радою здійснюються відповідні заходи, націлені на практичну реалізацію права кожної дитини на оздоровлення та відпочинок.

З 2408 дітей шкільного віку, що проживають на підвідомчій  території міської ради станом на 03 липня оздоровлено

04 Липня 2019 року
Оголошення

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності

 Бобровицької міської ради

Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати.

Назва об’єктів оцінки:

-нежитлова будівля  загальною площею 20,73 кв.м, розташована за

01 Липня 2019 року
Подія

День молоді у Бобровиці.

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це свято юності, веселощів та позитиву, це і спортивні змагання, концертна та конкурсно-розважальна програми, святкова дискотека та чимало іншого, а також чудовий привід зібратися разом  і відмінно провести час.

З найщирішими привітаннями до молоді громади та всіх присутніх звернулася міський голова Тетяна Ковчежнюк. Побажала молоді не зупинятися на досягнутому, завжди йти вперед, реалізовувати свої найсміливіші задуми та впевнено ухвалювати свої перші в житті відповідальні рішення. Адже молодість це саме та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

В рамках заходів були вручені грамоти міського голови та цінні подарунки кращим представникам молоді в номінації «Золота молодь 2019», за вагомий внесок у суспільно-громадський розвиток підвідомчої території  міської ради, активну участь у реалізації державної молодіжної політики та з нагоди Дня молоді.

Дійство супроводжувалось святковим концертом за участю молодих солістів та вокальних і хореографічних колективів Бобровиці. Для найменших гостей було облаштоване дитяче містечко з  атракціонами.  Святковий вечір  завершили  дискотекою.

27 Червня 2019 року
Подія

Урочистості з нагоди 23-ї річниці Конституції України

    27 червня, на площі міста за участю керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників трудових колективів, громадськості відбулись урочистості з нагоди 23-ї річниці Конституції України.
    Зі святом присутніх  привітав  голова районної ради Володимир Ляховенко.
    День Конституції України - це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки всіх громадян. Саме людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.   
   На жаль, сьогодні нашим бійцям доводиться захищати конституційні права на сході України. Тож сьогодні ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя і здоров’я за захист конституційних прав.
    Урочистості були продовжені святковим концертом за участю аматорів сцени районного будинку культури. 

27 Червня 2019 року
Привітання

Шановні жителі громади!

    Прийміть  вітання з нагоди Дня Конституції України!
    Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни.  Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.  Основним Законом України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо  пам’ятати про це.
    Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.
    Щиро бажаю вам міцного здоров’я, достатку, благополуччя, спокою та миру.

 Міський голова                                                 Т.КОВЧЕЖНЮК

26 Червня 2019 року
Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

             Міська рада надає для обговорення проект рішення  «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.06.2019 № 818-20/VII «Про встановлення місцевих податків і зборів на підвідомчій території Бобровицької міської ради  на 2020 рік» та аналіз регуляторного впливу до нього.
             Із вищенаведеним рішенням та аналізом регуляторного впливу до нього можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у розділі «Регуляторна діяльність».
        Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються міською радою протягом  30 днів, з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному сайті Бобровицької міської ради  за адресою: 17400, м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (1 поверх, загальний відділ).   Телефон для довідок  2-55-98, 2-55-94.
Міська рада

25 Червня 2019 року
Подія

Сесія міської ради пройшла оперативно і злагоджено

    В ході підготовки до пленарного засідання 20  сесії міської  ради 7 скликання 25 червня  відбулося засідання постійних комісій міської ради.
    На засіданні комісій були обговорені всі проекти рішень з подальшим винесенням їх на розгляд  пленарного засідання сесії.
    Далі депутати продовжили свою роботу у сесійній залі.

24 Червня 2019 року
Подія

Відбулося засідання виконкому       

      Сьогодні в актовому залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Тетяни Ковчежнюк.           
      На порядку денному було розглянуто 8 проектів рішень.
      Розглянуті проекти рішень «Про внесення змін до Програми фінансової

24 Червня 2019 року
Подія

Відбулася зустріч.          

           Сьогодні, в малому залі засідань міської ради, відбулася зустріч за круглим столом з питань Стратегії розвитку Бобровицької ОТГ на 2020-2025 роки, яку провів  Назар Глинський, експерт проекту, представник Національного університету «Львівська політехніка». 
           Учасники сьогоднішнього

<<<15 - 28 з 443>>> Архів
 
  •  
Асоціація ОТГ